Kepez İlçe Sağlık Müdürlüğü  
SAĞLIK BAKANLIĞI
ANTALYA VALİLİĞİ
ANTALYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
KEPEZ KAYMAKAMLIĞI
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİ
112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ
KAMU HİZMET STANDARTLARI
KAMU HİZMET ENVANTERİ
PERSONEL HABERLERİ
icon Kepez 34 Nolu Asm'ında görevli personelimiz Aile Sağlığı Elemanı Esin Yurddaduran'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz. icon Kepez Devlet Hastanesi'nde görevli personelimiz Sürekli İşçi (696) Kadriye Aktaş'ın doğum gününü kutlar, sevdikleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömürler dileriz.
10.207.2.1
 
Dr. Şadiye ÇAKMAKLI KÜÇÜK

Kepez İlçe Sağlık Müdürü

Dr. Şadiye ÇAKMAKLI KÜÇÜK
Kepez İlçe Sağlık Müdürü

Sevgi ÖZTÜRK

1980 yılında Bolu’da doğdu. 1998 yılında Bolu Sağlık Meslek Lisesi, 2002 yılında da Uludağ Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümünden mezun oldu. Ahmet Yesevi Üniversitesi  Ekonomi Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği alanında 2012 yılında yüksek lisans yaptı. 2001 yılında  Bursa SSK Bölge Hastanesinde göreve başladı. Fethiye SSK Hastanesi,  Fethiye Devlet Hastanesi,  Fethiye Kumluova Sağlık Ocağı ve Bolu İl Sağlık Müdürlüğünde görev yaptı. Bolu İl Sağlık Müdürlüğünde Araştırma, Bilgi Sistemleri ve Sağlığın Geliştirilmesi Şube Müdürü ve Alanya İlçe Sağlık Müdürlüğünde  Yönetim Hizmetleri Şube Müdürü olarak çalıştı.

Bolu Valiliği Temiz İnsan Temiz Toplum Projesinde  proje asistanı olarak yer aldı. Avrupa Birliği Bakanlığı Türk Ulusal Ajansına sunmuş olduğu “AB Ülkelerinde Acil Servis Çalışmalarında Hemşirelik ve Acil Tıp Teknisyenliği Uygulamaları Projesi” ve “Her İnsan Kendi Sağlığının Okuryazarıdır Projesi” ile Kalkınma Bakanlığı Doğu Marmara Kalkınma Ajansına başvurduğu “UMudunuKEsme - Afet ve Acil Durum Sağlık Hizmetlerinin Geliştirilmesi Projesi” hibe almayı hak kazandı ve bu projeleri yürüttü.

AB Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından finanse edilen AB ülkelerinde Acil Servis Çalışmalarında Hemşirelik ve ATT Uygulamaları Projesi ile Belçika, Macaristan, Çek Cumhuriyeti ve Almanya’da çeşitli sağlık kuruluşlarında gözlemlerde ve incelemelerde bulundu.

“Sağlık Çalışanlarının Sağlık Yöneticiliğine Bakış Açısı, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü Örneği”, “Bolu 112 Çalışanlarının Örgütsel Bağlılık Düzeyleri ve İş Performansına Etkileri” ve “Bolu İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü Çalışanlarının Teknoloji Kullanım Düzeyleri Değerlendirmesi: EBYS Örneği” konularında araştırma ve çalışmaları vardır.

Evli ve 2 çocuk annesidir. Orta derece de İngilizce bilmektedir.

Sevgi ÖZTÜRK
Şube Müdürü

Öznur KURT GÖK

1983 yılında Samsun’da doğdu. 2000 yılında Samsun Mithat Paşa Lisesi, 2004 yılında da Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Sağlık Yüksekokulu Ebelik Bölümünden mezun oldu. 2014 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sağlık Kurumları Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdi. 2004 yılında Ankara Bayındır Hastanesinde göreve başladı. Sırasıyla Rize Pazar Merkez Sağlık Ocağı, Rize Pazar Devlet Hastanesi, Samsun 19 Mayıs Toplum Sağlığı Merkezi, Samsun 19 Mayıs İlçe Devlet Hastanesi, Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi, Antalya Korkuteli Devlet Hastanesinde görev yaptı. 2015 yılında Kepez İlçe Sağlık Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak göreve başladı.

Sağlık Kurumlarında Stok Yönetimi alanında çalışmalarda bulundu, Neonatal Resüsitasyon Programı Uygulayıcı Eğitimi ve Üreme Sağlığı Eğitimi konularında sertifikaları bulunmaktadır.

Evli ve 2 çocuk annesidir. Orta derecede İngilizce bilmektedir.

Öznur KURT GÖK
Şube Müdürü